אירוע נטוורקינג לקראת הקמת חממות טכנולוגיות חדשות בישראל

חממות צריכות לתמוך ביזמים ובמיזמים חדשים בפיתוח יכולות שיווק ומכירות בינלאומיות

רשות החדשנות הישראלית (IIA) ערכה אתמול אירוע נטוורקינג מיוחד, כאבן דרך לקראת הקמת חממות טכנולוגיות חדשות בישראל. האירוע, שהתקיים במרכז פרס לשלום וחדשנות, משך מאות משתתפים מאקוסיסטם החדשנות הישראלי.

מטרת האירוע הייתה ששחקנים שונים מהתעשייה יחברו יחד כדי ליצור קבוצות שישתתפו בתוכנית החממות הטכנולוגיות החדשות, כפי שהוכרז על ידי הרשות באפריל 2024. עוד על תוכנית חדשה זו ניתן למצוא כאן באתר של רשות החדשנות.

חממות ממלאות תפקיד מפתח בתמיכה ביזמים וביצירה ובפיתוח של מיזמים טכנולוגיים חדשים. אנו מאמינים שתמיכה זו צריכה לכלול גם חיזוק יכולות המכירה והשיווק הבינלאומיים של סטארטאפים.

חברת פרוקסי מציעה מגוון שירותי הדרכה וייעוץ המופנים ליזמים ולסטארטאפים המשתתפים בחממות, באקסלרטורים (מאיצים) או בתוכניות תמיכה אחרות. התועלות של שירותים אלו כוללים שיפור הסיכויים להגיע לשוק בהצלחה, חיסכון בזמן ובמשאבים שהושקעו ושיפור החזר על ההשקעה (ROI).

פרוקסי פתוחה לשיתופי פעולה עם חממות טכנולוגיות, מאיצים וארגונים אחרים שתומכים ביזמות ובחדשנות, על מנת לספק הכשרה וייעוץ מותאמים, העוסקים באתגרי השיווק והמכירות של יזמים וסטארטאפים.

אל תהססו לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף.

Posted in אירוע, יזמות.